Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Kredyty gotówkowe

Gdańsk, Sopot, Gdynia

Kredyty gotówkowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Kredyty gotówkowe

na dowolny cel

Nie ważne czy jest to zakup prezentów, wyposażenia domu czy okazjonalnej wycieczki. Każdy powód jest dobry, by rozejrzeć się za dodatkowym wsparciem finansowym. 

Zapraszamy Cię do bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem kredytowym, który przedstawi Ci Twoje możliwości i pomoże w formalnościach. Posiadamy blisko 100% pozytywnych odpowiedzi kredytowych!

Eksperci kredytowi z Trójmiasta

Jesteśmy na rynku kredytów hipotecznych i gotówkowych już od kilkunastu lat. W tym czasie podjęliśmy współpracę z kilkunastoma bankami i pomogliśmy setkom osób pozyskać środki na mieszkanie/dom lub kredyt na dowolny cel.

Bezpieczny kredyt gotówkowy

Bezpłatny ekspert kredytowy

Pomoc
w formalnościach

Oni nas polecają

Katarzyna Świderska
25/04/2022
Zweryfikowana
Polecam współpracę z Panem Łukaszem . Doskonały kontakt , pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczegółowe omówienie ofert kredytowych . Miły, serdeczny, cierpliwy i pomocny! Polecam
Stefania Bartkowiak
23/04/2022
Zweryfikowana
Gorąco polecamy Panią Annę Mielewczyk!!! Szybko sprawnie profesjonalnie , normalne podejście do klienta były zawsze dostępna , polecamy panią Anie z PRIME BANKING.
Bolesława Kaczmarek
22/04/2022
Zweryfikowana
Szukając w internecie osoby, która mogłaby mi pomóc w uzyskaniu kredytu trafiłam na Prime Banking i zdecydowałam się zadzwonić do Pana Łukasza i był to strzał w dziesiątkę! Kredyt na mieszkanie uzyskałam po ponad 2 miesiącach, a totalnie się nie spodziewałam tak pozytywnego obrotu spraw przy mojej sytuacji finansowej.
Aniela Drzewiecka
21/04/2022
Zweryfikowana
Staraliśmy się o kredyt hipoteczny i wraz z pomocą Pana Łukasza go uzyskaliśmy. Pan Łukasz był zawsze dobrze zorientowany, należycie podszedł do każdego zagadnienia, był uprzejmy i cierpliwy. Dziękuje i polecam!
Czarek Motyka
20/04/2022
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Łukasza udało mi się uzyskać kredyt w dość krótkim czasie, Pan Łukasz stanął na wysokości zadania za co jeszcze raz bardzo dziękuje. Szczerze polecam współpracę z prime banking jeśli chodzi o staranie się o kredyt hipoteczny.
Andrzej Filipek
19/04/2022
Zweryfikowana
Pani Ania jest osobą kompetentną i miłą, kredyt załatwiła mi z zaangażowaniem i profesjonalizmem na wysokim poziomie, polecam Panią Anię!
Karol Kapusta
18/04/2022
Zweryfikowana
Pan Łukasz pomagał mi uzyskać kredyt hipoteczny – po drodze udzielał wyczerpujących informacji, wyjaśnił niejasności i doradzał na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolony, dlatego też polecam współpracę z panem Łukaszem
Ula Matysiak
17/04/2022
Zweryfikowana
Polecam Panią Anię w 100% jako doradcę kredytowego. Zawsze zorientowana, po mistrzowsku załatwiła mi kredyt. Jestem w pełni zadowolona z usługi i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu
Sailor Jula
16/04/2022
Zweryfikowana
Jestem bardzo miło zaskoczony obsługą Pani Ani na najwyższy poziomie, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, szybko i profesjonalnie załatwienie formalności polecam.
Paula Bogdan
15/04/2022
Zweryfikowana
Miałam przyjemność uzyskać kredyt przy pomocy pana Łukasza, była to profesjonalna współpraca, bardzo szybko dostałam kredyt bez większych komplikacji, a nawet jeśli jakieś były to Pan Łukasz pomagał mi je bardzo szybko wyjaśniać. Polecam