Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Kredyty gotówkowe

Gdańsk, Sopot, Gdynia

Kredyty gotówkowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Kredyty gotówkowe

na dowolny cel

Nie ważne czy jest to zakup prezentów, wyposażenia domu czy okazjonalnej wycieczki. Każdy powód jest dobry, by rozejrzeć się za dodatkowym wsparciem finansowym. 

Zapraszamy Cię do bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem kredytowym, który przedstawi Ci Twoje możliwości i pomoże w formalnościach. Posiadamy blisko 100% pozytywnych odpowiedzi kredytowych!

Eksperci kredytowi z Trójmiasta

Jesteśmy na rynku kredytów hipotecznych i gotówkowych już od kilkunastu lat. W tym czasie podjęliśmy współpracę z kilkunastoma bankami i pomogliśmy setkom osób pozyskać środki na mieszkanie/dom lub kredyt na dowolny cel.

Bezpieczny kredyt gotówkowy

Bezpłatny ekspert kredytowy

Pomoc
w formalnościach

Oni nas polecają

Julia Mitros
Julia Mitros
2023-06-23
Polecam. Bardzo miła obsługa. Pełen profesjonalizm.
Łukasz Saniewski
Łukasz Saniewski
2023-04-24
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Łukaszem. Z sukcesem przeprowadził mnie przez cały proces wnioskowania o kredyt. Szybki termin spotkania, przedstawienie zdolności kredytowanej oraz szybkie porównanie ofert banków. Stały kontakt w przypadku pojawiających się pytań z mojej strony. Krótkie i konkretne odpowiedzi. Większość dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku w danym banku były załatwione przez Pana Łukasza, co w dużym stopniu było ułatwieniem dla mnie. O wszystkich decyzja, informacjach, czy w przypadku potrzeby uzupełnienia dokumentów od razu byłem o tym zawiadamiany. Pełny profesjonalizm i otwartość na klienta.
Daniel
Daniel
2023-04-18
Bardzo dobry doradca finansowy. Wysoki poziom wiedzy i profesjonalne podejście. Szybko i sprawnie się współpracowało.
Pablitto
Pablitto
2023-03-01
Bardzo polecam! Współpraca z Panem Łukaszem była konkretna, dodatkowo mila i na luzie :). Mieliśmy trudna sytuacje ale dzięki Panu Łukaszowi udało sie znaleźć dobra ofertę i dostać kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie. Jeszcze raz polecam:)
Sylwia Gajewska
Sylwia Gajewska
2023-02-02
Wspaniały doradca. Osoba, która zna się na swoim fachu . W momencie kiedy myślałam, że nie uda nam sie osiągnąć założonego celu Pan Łukasz szukał rozwiązań , które docelowo pozwoliły spełnić nam wielkie marzenie :) posiadania domu ! Dziękujemy Panie Łukaszu i pozostajemy w kontakcie !
Kaja Pogoda
Kaja Pogoda
2023-01-15
Współpraca z Panem Łukaszem to czyta przyjemność. Bardzo sprawnie i krok po kroku przeprowadził nas przez cały proces wyboru kredytu hipotecznego. Na wszystkie pytania uzyskaliśmy odpowiedzi i rozwijaliśmy nasze wątpliwości. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy! Kaja i Maciej.
Maciej Dziuban
Maciej Dziuban
2022-12-29
Współpraca z Panem Łukaszem to przyjemność. Wytłumaczył nam wszystko krok po kroku, powiadamiał, gdy na rynku pojawiały się nowe oferty, a przy tym rozmawia się z nim jak z człowiekiem, a nie bankierem.
Joanna Woźna
Joanna Woźna
2022-12-28
Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem. Bezboleśnie poprowadził nas przez cały proces wzięcia kredytu hipotecznego oraz był świetnym konsultantem we wszystkich sprawach dotyczących zakupu mieszkania czy ubezpieczenia na życie.
Lukasz Oleksa
Lukasz Oleksa
2022-09-09
Współpraca z Panem Łukaszem przebiegła super. Profesjonalista w każdym calu. Najważniejsze skuteczny.
Adriana W
Adriana W
2022-07-24
Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Łukaszem. Mogliśmy liczyć na wsparcie w ciągu całego procesu wnioskowania o kredyty: szybkie znalezienie terminu, porównanie oferty bankowej i wyznaczenie zdolności kredytowych, przestawienie szczegółowej listy niezbędnych dokumentów. Bardzo pozytywnie oceniam możliwość stałego kontaktu w przypadku jakichkolwiek zapytań, uzupełnienia dokumentów, od razu byłam o tym zawiadamiania, aby nie było potrzeby przeciągania procesu. Pełny profesjonalizm i otwartość na klienta. Dziękujemy i polecamy !