Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Kredyt hipoteczny Gdańsk

Kredyty hipoteczne - na tym znamy się najlepiej
Kredyty hipoteczne - doradca kredytowy - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Kredyt hipoteczny Gdańsk

Prime Banking - najlepszy doradca kredytowy w Trójmieście

Kredyt hipoteczny Gdańsk, Trójmiasto, Pomorze? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku kredytowym i wybierz najtańszy oraz najlepszy kredyt hipoteczny. Już od kilkunastu lat nasi doradcy kredytowi pomagają  w trudnym procesie i formalnościach związanych z wyborem finansowania nieruchomości.

Dlaczego Prime Banking? - kredyt hipoteczny Gdańsk

Kredyt hipoteczny Gdańsk - Prime Banking

Zależy nam na Twoim zadowoleniu i dalszych rekomendacjach. Dlatego w kontaktach z bankiem stoimy zawsze po Twojej stronie i dbamy o Twoje interesy.

Minimum formalności

Pomożemy Ci w zgromadzeniu dokumentów kredytowych i zajmiemy się za Ciebie procesem.

Bezpłatna analiza i konsultacja kredytowa

Nie zapłacisz zarówno za spotkanie z naszym ekspertem kredytowym czy profesjonalną analizę Twojej zdolności, jak i przygotowanie dla Ciebie najlepszej oferty finansowania.

Doświadczenie oraz wszechstronność
Nasi eksperci kredytowi współpracują z kilkunastoma bankami oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu ofert szytych na miarę dla kredytobiorców.
Kredyt odporny na zdarzenia losowe

Obawiasz się utraty pracy lub nieszczęśliwego wypadku w przyszłości? Z zaproponowanym przez nas ubezpieczeniem Twój kredyt nie będzie dla Ciebie problemem.

Działamy skutecznie i szybko

17 banków

w naszej ofercie

15 lat

obecności na rynku

100%

skuteczności

ponad 1 mld

pozyskanego finansowania

Etapy współpracy

Etap I
Darmowa konsultacja

Umów się bezpłatną konsultację z naszym ekspertem kredytowym.

Etap II
Słuchamy Twoich potrzeb
Przedstaw nam swoje potrzeby kredytowe oraz możliwości spłaty. Na tym etapie konsultujemy również z Tobą możliwości dla ubezpieczenia kredytu.
Etap III
Analizujemy sytuację

Sprawdzamy Twoją zdolność kredytową we wszystkich bankach, z którymi współpracujemy.

Etap IV
Wybierasz oferty

Otrzymasz specjalnie przygotowane przez nas oferty różnych banków, a z pomocą naszego eksperta wybierzesz najbardziej dogodne dla Ciebie.

Etap V
Pomagamy w formalnościach

Będziemy Cię reprezentować przed bankami, do których złożymy wnioski w Twoim imieniu.

Etap VI
Omawiamy warunki

Wyjaśnimy dla Ciebie zawiłości umowy bankowej.

Etap VII
Nasze usługi są bezpłatne

Za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat.

Oni nas polecają

Maciej Dziuban
Maciej Dziuban
2022-12-29
Współpraca z Panem Łukaszem to przyjemność. Wytłumaczył nam wszystko krok po kroku, powiadamiał, gdy na rynku pojawiały się nowe oferty, a przy tym rozmawia się z nim jak z człowiekiem, a nie bankierem.
Joanna Woźna
Joanna Woźna
2022-12-28
Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem. Bezboleśnie poprowadził nas przez cały proces wzięcia kredytu hipotecznego oraz był świetnym konsultantem we wszystkich sprawach dotyczących zakupu mieszkania czy ubezpieczenia na życie.
Lukasz Oleksa
Lukasz Oleksa
2022-09-09
Współpraca z Panem Łukaszem przebiegła super. Profesjonalista w każdym calu. Najważniejsze skuteczny.
Adriana W
Adriana W
2022-07-24
Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Łukaszem. Mogliśmy liczyć na wsparcie w ciągu całego procesu wnioskowania o kredyty: szybkie znalezienie terminu, porównanie oferty bankowej i wyznaczenie zdolności kredytowych, przestawienie szczegółowej listy niezbędnych dokumentów. Bardzo pozytywnie oceniam możliwość stałego kontaktu w przypadku jakichkolwiek zapytań, uzupełnienia dokumentów, od razu byłam o tym zawiadamiania, aby nie było potrzeby przeciągania procesu. Pełny profesjonalizm i otwartość na klienta. Dziękujemy i polecamy !
Karolina Klamann
Karolina Klamann
2022-07-19
Pan Łukasz był zawsze pomocny i szybko odpowiadał na pytania. Zrozumiale przedstawial oferty kredytowe, doradzał, pokazywał plusy i minusy danej oferty. Pomagał zrozumieć wszystkie zawiłości. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Emilia
Emilia
2022-06-07
Bardzo polecam Pana Łukasza! Profesjonalnie i cierpliwie przeprowadził mnie przez proces ubiegania się o kredyt, który zakończył się sukcesem. Teraz udało nam się przenieść kredyt do innego banku, dzięki jego zaangażowaniu i pomocy. Mam pełne zaufanie! 🙂
Katarzyna Świderska
Katarzyna Świderska
2022-04-25
Polecam współpracę z Panem Łukaszem . Doskonały kontakt , pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczegółowe omówienie ofert kredytowych . Miły, serdeczny, cierpliwy i pomocny! Polecam
Joanna Śliwińska
Joanna Śliwińska
2022-03-03
Serdecznie polecam współpracę. Profesjonalne wsparcie na każdym etapie, bezproblemowy kontakt oraz życzliwość i zrozumienie potrzeb klienta. Dziękuję za bezcenne wsparcie, Joanna Śliwińska
Paulina Leszczynska
Paulina Leszczynska
2022-02-08
Dziękuję Pani Oldze Wasilewskiej za sprawne ogarnięcie kredytu hipotecznego. Pani Olga doradziła nam kredyt w banku, którego w ogóle nie braliśmy pod uwagę i jak narazie, mimo ciężkich czasów, jesteśmy zadowoleni. Współpraca z Panią Olgą to przyjemność i spokój, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dziękuję jeszcze raz 💐💐💐