Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Bezpieczny kredyt 2%

Chcesz skorzystać z programu? Nie czekaj - skonsultuj się z ekspertem!

Program Bezpieczny kredyt 2% w Gdańsku?

Bezpieczny kredyt 2%

Prime Banking Gdańsk

Jesteśmy niezależną grupą ekspertów z Trójmiasta, która działa w imieniu klienta – nie przedstawimy Ci zwykłej oferty – znajdziemy najlepsze rozwiązanie i będziemy Cię reprezentować przed bankiem. Pomożemy Ci pozyskać najtańsze finansowanie na rynku. 

Program rządowy BEZPIECZNY KREDYT 2%, który wejdzie w życie od lipca 2023 roku to nipowtarzalna okazja na zaoszczędzienie nawet kilkuset tysięcy złotych!

Spotkajmy się

Ekspert biegły w programie Bezpieczny Kredyt 2%

pomoże Ci:

potwierdzić Twoją zdolność kredytową

potwierdzić, że kwalifikujesz się do programu

znaleźć najtańszą opcję finansowania

przygotować Cię do programu krok po kroku

reprezentować CIę przed bankami i pozyskać najlepszy kredyt

Oferta "Bezpieczny Kredyt 2%" od Trójmiejskich ekspertów

Jeśli zastanawiasz się czy program Bezpieczny kredyt 2% ma sens w Twoim przypadku, chcesz skonsultować to z profesjonalistami – nie wahaj się:

Najlepsze warunki

Bezpłatność usług

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, mail lub telefonicznie. Zaproponujemy termin konsultacji, podczas której zbierzemy najważniejsze informacje, omówimy Twoje  potrzeby i oczekiwania. Następnie, przeanalizujemy dostępne na rynku oferty kredytowe i wybierzemy te, które naszym zdaniem będą dla Ciebie najbardziej bezpieczne i efektywne. 

Po analizie sytuacji, Twoich potreb i oczekiwań, sporządzamy dla Ciebie indywidualną symulację kredytową, w której zawieramy porównanie najlepszych dla Ciebie wariantów kredytowych. Potwierdzamy Twoją zdolność kredytową, aranżujemy i opiekujemy się całą transakcją za Ciebie, równocześnie reprezentując Cię przed bankami i negocjując warunki kredytu w Twoim imieniu.

Zdecydowanie TAK! Państwo będzie za Ciebie spłacać większą część odsetek przez kolejne 10 lat. Według naszych luźnych szacunków, w niektórych przypadkach suma oszczędnosci może przekroczyć nawet 200.000zł!

Najlepszy doradca kredytowy? Sprawdź opinie naszych klientów

Maciej Dziuban
Maciej Dziuban
2022-12-29
Współpraca z Panem Łukaszem to przyjemność. Wytłumaczył nam wszystko krok po kroku, powiadamiał, gdy na rynku pojawiały się nowe oferty, a przy tym rozmawia się z nim jak z człowiekiem, a nie bankierem.
Joanna Woźna
Joanna Woźna
2022-12-28
Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem. Bezboleśnie poprowadził nas przez cały proces wzięcia kredytu hipotecznego oraz był świetnym konsultantem we wszystkich sprawach dotyczących zakupu mieszkania czy ubezpieczenia na życie.
Lukasz Oleksa
Lukasz Oleksa
2022-09-09
Współpraca z Panem Łukaszem przebiegła super. Profesjonalista w każdym calu. Najważniejsze skuteczny.
Adriana W
Adriana W
2022-07-24
Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Łukaszem. Mogliśmy liczyć na wsparcie w ciągu całego procesu wnioskowania o kredyty: szybkie znalezienie terminu, porównanie oferty bankowej i wyznaczenie zdolności kredytowych, przestawienie szczegółowej listy niezbędnych dokumentów. Bardzo pozytywnie oceniam możliwość stałego kontaktu w przypadku jakichkolwiek zapytań, uzupełnienia dokumentów, od razu byłam o tym zawiadamiania, aby nie było potrzeby przeciągania procesu. Pełny profesjonalizm i otwartość na klienta. Dziękujemy i polecamy !
Karolina Klamann
Karolina Klamann
2022-07-19
Pan Łukasz był zawsze pomocny i szybko odpowiadał na pytania. Zrozumiale przedstawial oferty kredytowe, doradzał, pokazywał plusy i minusy danej oferty. Pomagał zrozumieć wszystkie zawiłości. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Emilia
Emilia
2022-06-07
Bardzo polecam Pana Łukasza! Profesjonalnie i cierpliwie przeprowadził mnie przez proces ubiegania się o kredyt, który zakończył się sukcesem. Teraz udało nam się przenieść kredyt do innego banku, dzięki jego zaangażowaniu i pomocy. Mam pełne zaufanie! 🙂
Katarzyna Świderska
Katarzyna Świderska
2022-04-25
Polecam współpracę z Panem Łukaszem . Doskonały kontakt , pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczegółowe omówienie ofert kredytowych . Miły, serdeczny, cierpliwy i pomocny! Polecam
Joanna Śliwińska
Joanna Śliwińska
2022-03-03
Serdecznie polecam współpracę. Profesjonalne wsparcie na każdym etapie, bezproblemowy kontakt oraz życzliwość i zrozumienie potrzeb klienta. Dziękuję za bezcenne wsparcie, Joanna Śliwińska
Paulina Leszczynska
Paulina Leszczynska
2022-02-08
Dziękuję Pani Oldze Wasilewskiej za sprawne ogarnięcie kredytu hipotecznego. Pani Olga doradziła nam kredyt w banku, którego w ogóle nie braliśmy pod uwagę i jak narazie, mimo ciężkich czasów, jesteśmy zadowoleni. Współpraca z Panią Olgą to przyjemność i spokój, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dziękuję jeszcze raz 💐💐💐