Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Poznaj nas

Jesteśmy zespołem ekspertów kredytowych na terenie Trójmiasta. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania zarówno dla zakupu domu, mieszkania czy działki, jak i przeprowadzenia remontu czy budowy oraz pozyskiwaniu kredytu na dowolny cel.

Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto - zespół
Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto - ekspert kredytowy

Ekspert kredytowy

z Gdańska i Gdyni

Prime Banking tworzy grupa ekspertów kredytowych z Trójmiasta już od 2014 roku. Jest to jednak tylko ułamek doświadczenia, które nabył każdy z naszego zespołu podczas swojej drogi zawodowej.

W tym czasie pomogliśmy w wyborze oraz przebrnięciu przez trudny proces pozyskiwania kredytów hipotecznych i gotówkowych już tysiącom osób prywatnych.

W naszej pracy zawsze dajemy z siebie 110% – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu, jako jedna z nielicznych grup ekspertów kredytowych z Trójmiasta, cieszymy się zaufaniem oraz nieposzlakowaną opinią wśród naszych Klientów. Jesteśmy firmą lokalną – to znaczy, że na konsultację umówisz się z nami w naszym biurze w Gdańsku

Nasz zespół

Prime Banking tworzą wyspecjalizowani eksperci kredytowi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc i dobrać odpowiednią ofertę nawet w najbardziej trudnych przypadkach kredytowych. Na co dzień jesteśmy dostępni w naszym biurze w Gdańsku, gdzie możesz umówić się z nami na konsultację.

Łukasz Kubista Ekspert kredytowy Gdansk Gdynia Sopot

Łukasz Kubista

Ekspert Kredytowy

Twórca i ojciec Prime Banking. Człowiek miliona pomysłów na minutę, uwielbiający wielozadaniowość oraz rozwój osobisty. Otwarty umysł. Nie marnuje czasu na sen. Każdą sprawę konsekwentnie doprowadza do końca. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi  jak i różnorodność tematów. Na co dzień jest idealnie zorganizowany, konkretny i zawsze – oddzwania do klientów. Fan polskiego rapu, entuzjasta Excela i książek intelektualnych.

Ania Mielewczyk Ekspert kredytowy Gdańsk Gdynia Sopot

Ania Mielewczyk

Ekspert Kredytowy

Wieczna altruistka. Pomocna i w pełni zaangażowana w swoja pracę. Z życzliwością i uśmiechem podchodzi do każdego klienta. Potrafi odpowiedzieć szczegółowo na każde pytanie, a jeśli nie zna odpowiedzi to wnikliwie jej się doszukuje. Z kredytami hipotecznymi jest związana „od zawsze” – od początku swojej kariery zawodowej. Ceni sobie zadowolenie klienta, które jest dla niej ogromnym bodźcem do dalszej pracy. Miłośniczka spędzania czasu wolnego z rodziną w postaci długich spacerów, parków rozrywki czy też kina. Fascynuje się kryminałami, dobrymi komediami oraz uwielbia kawę latte.

Nasze specjalizacje

Ubezpieczenia

Pomagamy Ci ochronić to, co dla Ciebie najważniejsze – życie i zdrowie, przyszłość rodziny oraz finanse. Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Ci preferencyjne warunki ubezpieczeń.

Kredyty hipoteczne w Trójmieście

Jak wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie? Nasi eksperci kredytowi z Gdyni, Sopotu lub Gdańska przygotują dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę finansowania, uwzględniającą indywidualne potrzeby oraz zdolność kredytową.

Kredyty gotówkowe

Potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel? Chcesz przy tym, aby rata oraz oprocentowanie było niskie oraz stałe? Specjalizujemy się w rozwiązaniach kredytowych szytych na miarę. Zapraszamy Cię do konsultacji finansowej w naszym biurze w Gdańsku.

Zastanawiasz się nad kredytem? Sprawdź opinie naszych klientów

Maciej Dziuban
Maciej Dziuban
2022-12-29
Zweryfikowana
Współpraca z Panem Łukaszem to przyjemność. Wytłumaczył nam wszystko krok po kroku, powiadamiał, gdy na rynku pojawiały się nowe oferty, a przy tym rozmawia się z nim jak z człowiekiem, a nie bankierem.
Joanna Woźna
Joanna Woźna
2022-12-28
Zweryfikowana
Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem. Bezboleśnie poprowadził nas przez cały proces wzięcia kredytu hipotecznego oraz był świetnym konsultantem we wszystkich sprawach dotyczących zakupu mieszkania czy ubezpieczenia na życie.
Lukasz Oleksa
Lukasz Oleksa
2022-09-09
Zweryfikowana
Współpraca z Panem Łukaszem przebiegła super. Profesjonalista w każdym calu. Najważniejsze skuteczny.
Adriana W
Adriana W
2022-07-24
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Łukaszem. Mogliśmy liczyć na wsparcie w ciągu całego procesu wnioskowania o kredyty: szybkie znalezienie terminu, porównanie oferty bankowej i wyznaczenie zdolności kredytowych, przestawienie szczegółowej listy niezbędnych dokumentów. Bardzo pozytywnie oceniam możliwość stałego kontaktu w przypadku jakichkolwiek zapytań, uzupełnienia dokumentów, od razu byłam o tym zawiadamiania, aby nie było potrzeby przeciągania procesu. Pełny profesjonalizm i otwartość na klienta. Dziękujemy i polecamy !
Karolina Klamann
Karolina Klamann
2022-07-19
Zweryfikowana
Pan Łukasz był zawsze pomocny i szybko odpowiadał na pytania. Zrozumiale przedstawial oferty kredytowe, doradzał, pokazywał plusy i minusy danej oferty. Pomagał zrozumieć wszystkie zawiłości. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Emilia
Emilia
2022-06-07
Zweryfikowana
Bardzo polecam Pana Łukasza! Profesjonalnie i cierpliwie przeprowadził mnie przez proces ubiegania się o kredyt, który zakończył się sukcesem. Teraz udało nam się przenieść kredyt do innego banku, dzięki jego zaangażowaniu i pomocy. Mam pełne zaufanie! 🙂
Katarzyna Świderska
Katarzyna Świderska
2022-04-25
Zweryfikowana
Polecam współpracę z Panem Łukaszem . Doskonały kontakt , pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczegółowe omówienie ofert kredytowych . Miły, serdeczny, cierpliwy i pomocny! Polecam
Joanna Śliwińska
Joanna Śliwińska
2022-03-03
Zweryfikowana
Serdecznie polecam współpracę. Profesjonalne wsparcie na każdym etapie, bezproblemowy kontakt oraz życzliwość i zrozumienie potrzeb klienta. Dziękuję za bezcenne wsparcie, Joanna Śliwińska
Paulina Leszczynska
Paulina Leszczynska
2022-02-08
Zweryfikowana
Dziękuję Pani Oldze Wasilewskiej za sprawne ogarnięcie kredytu hipotecznego. Pani Olga doradziła nam kredyt w banku, którego w ogóle nie braliśmy pod uwagę i jak narazie, mimo ciężkich czasów, jesteśmy zadowoleni. Współpraca z Panią Olgą to przyjemność i spokój, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dziękuję jeszcze raz 💐💐💐