Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Ubezpieczenia

Gdańsk, Sopot, Gdynia

Ubezpieczenia - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Eksperci ubezpieczeniowi

Prime Banking

Jesteśmy niezależną grupą ekspertów z Trójmiasta, która działa w imieniu i na rzecz Klienta. Istotą naszych działań jest przygotowanie oraz zaproponowanie kompleksowego programu ubezpieczeniowego, który będzie uwzględniał nie tylko Twoje możliwości finansowe, ale kluczowe potrzeby i ryzyka. Dbamy o Twoje dobro i jesteśmy pomostem w rozmowie między Tobą a ubezpieczycielem. Tak, abyś był w pełni usatysfakcjonowany swoim wyborem.

Codziennie pomagamy osobom uzyskać bezpieczeństwo i stabilność życiową, poprzez propozycje najlepszych decyzji ubezpieczeniowych. Dołącz do nich również i Ty!

Nasi eksperci ubezpieczeniowi

zarekomendują Ci najlepsze warianty:

ubezpieczenia na życie i zdrowie

ubezpieczenia na życie pod kredyt

ubezpieczenia mieszkania lub domu

zabezpieczenia Twojej emerytury

zabezpieczenia przyszłości Twoich dzieci

Oferta ubezpieczeniowa od Trójmiejskich ekspertów

Możesz uzyskać od nas oferty zarówno pojedynczych ubezpieczeń, jak i całych pakietów, jedynie od sprawdzonych przez nas Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki nam możesz również przekonać się, od czego szczególnie warto się ubezpieczyć. Jest to cenna wiedza dotycząca losowych zjawisk, które mogą wystąpić i tego, czego możesz w danym przypadku oczekiwać od ubezpieczyciela.

Najlepsze warunki

Bezpłatność usług

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz lub telefonicznie. Zaproponujemy termin konsultacji, podczas której przejrzymy istotną dokumentację lub/i omówimy potrzeby dla danego przedmiotu ubezpieczenia. Następnie, przeanalizujemy dostępne na rynku oferty ubezpieczeniowe i wybierzemy te, które naszym zdaniem będą dla Ciebie najbardziej bezpieczne i efektywne. 

Po analizie sytuacji oraz danego ryzyka, sporządzamy dla Ciebie dokument, w którym zawieramy rekomendację najlepszych dla Ciebie wariantów ubezpieczeniowych. Jest w nim zawarty przedmiot ubezpieczenia, zakres proponowanego ubezpieczenia i najlepsze naszym zdaniem podmioty, z których usług warto skorzystać w omawianej sytuacji.

Część naszych Klientów przychodzi już z konkretną, zamkniętą listą zagrożeń, które chcieliby objąć ubezpieczeniem. Mimo to, nadal informujemy ich o innych ryzykach i, po uzyskaniu od nas dalszych informacji, niekiedy sami decydują się rozszerzyć zakres ubezpieczenia. Dlatego tak ważna jest konsultacja z profesjonalnym ekspertem ubezpieczeniowym, który będzie w stanie wyjaśnić wszystkie kwestie istotne dla danej sprawy.

Wspieramy naszego Klienta również w procesie likwidacji szkody. Dlatego oferujemy pomoc w stwierdzeniu czy zaistniała  szkoda zalicza się do tych objętych ubezpieczaniem czy kwestiach zgłoszenia szkody i dalszego kontaktu z ubezpieczycielem, w tym odwołania się od decyzji.  

Oni nas polecają

Katarzyna Świderska
25/04/2022
Zweryfikowana
Polecam współpracę z Panem Łukaszem . Doskonały kontakt , pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczegółowe omówienie ofert kredytowych . Miły, serdeczny, cierpliwy i pomocny! Polecam
Stefania Bartkowiak
23/04/2022
Zweryfikowana
Gorąco polecamy Panią Annę Mielewczyk!!! Szybko sprawnie profesjonalnie , normalne podejście do klienta były zawsze dostępna , polecamy panią Anie z PRIME BANKING.
Bolesława Kaczmarek
22/04/2022
Zweryfikowana
Szukając w internecie osoby, która mogłaby mi pomóc w uzyskaniu kredytu trafiłam na Prime Banking i zdecydowałam się zadzwonić do Pana Łukasza i był to strzał w dziesiątkę! Kredyt na mieszkanie uzyskałam po ponad 2 miesiącach, a totalnie się nie spodziewałam tak pozytywnego obrotu spraw przy mojej sytuacji finansowej.
Aniela Drzewiecka
21/04/2022
Zweryfikowana
Staraliśmy się o kredyt hipoteczny i wraz z pomocą Pana Łukasza go uzyskaliśmy. Pan Łukasz był zawsze dobrze zorientowany, należycie podszedł do każdego zagadnienia, był uprzejmy i cierpliwy. Dziękuje i polecam!
Czarek Motyka
20/04/2022
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Łukasza udało mi się uzyskać kredyt w dość krótkim czasie, Pan Łukasz stanął na wysokości zadania za co jeszcze raz bardzo dziękuje. Szczerze polecam współpracę z prime banking jeśli chodzi o staranie się o kredyt hipoteczny.
Andrzej Filipek
19/04/2022
Zweryfikowana
Pani Ania jest osobą kompetentną i miłą, kredyt załatwiła mi z zaangażowaniem i profesjonalizmem na wysokim poziomie, polecam Panią Anię!
Karol Kapusta
18/04/2022
Zweryfikowana
Pan Łukasz pomagał mi uzyskać kredyt hipoteczny – po drodze udzielał wyczerpujących informacji, wyjaśnił niejasności i doradzał na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolony, dlatego też polecam współpracę z panem Łukaszem
Ula Matysiak
17/04/2022
Zweryfikowana
Polecam Panią Anię w 100% jako doradcę kredytowego. Zawsze zorientowana, po mistrzowsku załatwiła mi kredyt. Jestem w pełni zadowolona z usługi i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu
Sailor Jula
16/04/2022
Zweryfikowana
Jestem bardzo miło zaskoczony obsługą Pani Ani na najwyższy poziomie, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, szybko i profesjonalnie załatwienie formalności polecam.
Paula Bogdan
15/04/2022
Zweryfikowana
Miałam przyjemność uzyskać kredyt przy pomocy pana Łukasza, była to profesjonalna współpraca, bardzo szybko dostałam kredyt bez większych komplikacji, a nawet jeśli jakieś były to Pan Łukasz pomagał mi je bardzo szybko wyjaśniać. Polecam