Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Kredyty hipoteczne

na tym znamy się najlepiej

Kredyty hipoteczne - doradca kredytowy - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Najlepsi eksperci kredytowi

w Trójmieście

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku finansowania i wybierz najtańszy oraz najlepszy kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Już od kilkunastu lat nasi eksperci kredytowi pomagają osobom fizycznym w trudnym procesie i formalnościach związanych z wyborem finansowania nieruchomości.

Dlaczego Prime Banking?

Najlepszy wybór

Zależy nam na Twoim zadowoleniu i dalszych rekomendacjach. Dlatego w kontaktach z bankiem stoimy zawsze po Twojej stronie i dbamy o Twoje interesy.

Minimum formalności

Pomożemy Ci w zgromadzeniu dokumentów kredytowych i zajmiemy się za Ciebie procesem.

Bezpłatna analiza i konsultacja kredytowa

Nie zapłacisz zarówno za spotkanie z naszym ekspertem kredytowym czy profesjonalną analizę Twojej zdolności, jak i przygotowanie dla Ciebie najlepszej oferty finansowania.

Doświadczenie oraz wszechstronność

Nasi eksperci kredytowi współpracują z kilkunastoma bankami oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu ofert szytych na miarę dla kredytobiorców.

Kredyt odporny na zdarzenia losowe

Obawiasz się utraty pracy lub nieszczęśliwego wypadku w przyszłości? Z zaproponowanym przez nas ubezpieczeniem Twój kredyt nie będzie dla Ciebie problemem.

Działamy skutecznie i szybko

17 banków

w naszej ofercie

15 lat

obecności na rynku

ponad 3500

klientów z pozytywną decyzją

890 milionów

pozyskanego finansowania

Etapy współpracy

Etap I
Darmowa konsultacja

Umów się bezpłatną konsultację z naszym ekspertem kredytowym.

Etap II
Słuchamy Twoich potrzeb
Przedstaw nam swoje potrzeby kredytowe oraz możliwości spłaty. Na tym etapie konsultujemy również z Tobą możliwości dla ubezpieczenia kredytu.
Etap III
Analizujemy sytuację

Sprawdzamy Twoją zdolność kredytową we wszystkich bankach, z którymi współpracujemy.

Etap IV
Wybierasz oferty

Otrzymasz specjalnie przygotowane przez nas oferty różnych banków, a z pomocą naszego eksperta wybierzesz najbardziej dogodne dla Ciebie.

Etap V
Pomagamy w formalnościach

Będziemy Cię reprezentować przed bankami, do których złożymy wnioski w Twoim imieniu.

Etap VI
Omawiamy warunki

Wyjaśnimy dla Ciebie zawiłości umowy bankowej.

Etap VII
Nasze usługi są bezpłatne

Za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat.

Oni nas polecają

Katarzyna Świderska
25/04/2022
Zweryfikowana
Polecam współpracę z Panem Łukaszem . Doskonały kontakt , pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczegółowe omówienie ofert kredytowych . Miły, serdeczny, cierpliwy i pomocny! Polecam
Stefania Bartkowiak
23/04/2022
Zweryfikowana
Gorąco polecamy Panią Annę Mielewczyk!!! Szybko sprawnie profesjonalnie , normalne podejście do klienta były zawsze dostępna , polecamy panią Anie z PRIME BANKING.
Bolesława Kaczmarek
22/04/2022
Zweryfikowana
Szukając w internecie osoby, która mogłaby mi pomóc w uzyskaniu kredytu trafiłam na Prime Banking i zdecydowałam się zadzwonić do Pana Łukasza i był to strzał w dziesiątkę! Kredyt na mieszkanie uzyskałam po ponad 2 miesiącach, a totalnie się nie spodziewałam tak pozytywnego obrotu spraw przy mojej sytuacji finansowej.
Aniela Drzewiecka
21/04/2022
Zweryfikowana
Staraliśmy się o kredyt hipoteczny i wraz z pomocą Pana Łukasza go uzyskaliśmy. Pan Łukasz był zawsze dobrze zorientowany, należycie podszedł do każdego zagadnienia, był uprzejmy i cierpliwy. Dziękuje i polecam!
Czarek Motyka
20/04/2022
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Łukasza udało mi się uzyskać kredyt w dość krótkim czasie, Pan Łukasz stanął na wysokości zadania za co jeszcze raz bardzo dziękuje. Szczerze polecam współpracę z prime banking jeśli chodzi o staranie się o kredyt hipoteczny.
Andrzej Filipek
19/04/2022
Zweryfikowana
Pani Ania jest osobą kompetentną i miłą, kredyt załatwiła mi z zaangażowaniem i profesjonalizmem na wysokim poziomie, polecam Panią Anię!
Karol Kapusta
18/04/2022
Zweryfikowana
Pan Łukasz pomagał mi uzyskać kredyt hipoteczny – po drodze udzielał wyczerpujących informacji, wyjaśnił niejasności i doradzał na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolony, dlatego też polecam współpracę z panem Łukaszem
Ula Matysiak
17/04/2022
Zweryfikowana
Polecam Panią Anię w 100% jako doradcę kredytowego. Zawsze zorientowana, po mistrzowsku załatwiła mi kredyt. Jestem w pełni zadowolona z usługi i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu
Sailor Jula
16/04/2022
Zweryfikowana
Jestem bardzo miło zaskoczony obsługą Pani Ani na najwyższy poziomie, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, szybko i profesjonalnie załatwienie formalności polecam.
Paula Bogdan
15/04/2022
Zweryfikowana
Miałam przyjemność uzyskać kredyt przy pomocy pana Łukasza, była to profesjonalna współpraca, bardzo szybko dostałam kredyt bez większych komplikacji, a nawet jeśli jakieś były to Pan Łukasz pomagał mi je bardzo szybko wyjaśniać. Polecam