Prime Banking - Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Poznaj nas

Jesteśmy zespołem ekspertów kredytowych na terenie Trójmiasta. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania zarówno dla zakupu domu, mieszkania czy działki, jak i przeprowadzenia remontu czy budowy oraz pozyskiwaniu kredytu na dowolny cel.

Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto - zespół
Kredyty hipoteczne, Kredyty gotówkowe, Ubezpieczenia - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto - ekspert kredytowy

Ekspert kredytowy

z Gdańska i Gdyni

Prime Banking tworzy grupa ekspertów kredytowych z Trójmiasta już od 2016 roku. Jest to jednak tylko ułamek doświadczenia, które nabył każdy z naszego zespołu podczas swojej drogi zawodowej.

W tym czasie pomogliśmy w wyborze oraz przebrnięciu przez trudny proces pozyskiwania kredytów hipotecznych i gotówkowych już tysiącom osób prywatnych.

W naszej pracy zawsze dajemy z siebie 110% – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu, jako jedna z nielicznych grup ekspertów kredytowych z Trójmiasta, cieszymy się zaufaniem oraz nieposzlakowaną opinią wśród naszych Klientów. Jesteśmy firmą lokalną – to znaczy, że na konsultację umówisz się z nami w naszym biurze w Gdańsku Wrzeszczu.

Nasz zespół

Prime Banking tworzy 4 wyspecjalizowanych ekspertów kredytowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc i dobrać odpowiednią ofertę nawet w najbardziej trudnych przypadkach kredytowych. Na co dzień jesteśmy dostępni w naszym biurze w Gdańsku, gdzie możesz umówić się z nami na konsultację.

Łukasz Kubista Ekspert kredytowy Gdansk Gdynia Sopot

Łukasz Kubista

Ekspert Kredytowy

Twórca i ojciec Prime Banking. Człowiek miliona pomysłów na minutę, uwielbiający wielozadaniowość oraz rozwój osobisty. Otwarty umysł. Nie marnuje czasu na sen. Każdą sprawę konsekwentnie doprowadza do końca. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi  jak i różnorodność tematów. Na co dzień jest idealnie zorganizowany, konkretny i zawsze – oddzwania do klientów. Fan polskiego rapu, entuzjasta Excela i książek intelektualnych.

Ania Mielewczyk Ekspert kredytowy Gdańsk Gdynia Sopot

Ania Mielewczyk

Ekspert Kredytowy

Wieczna altruistka. Pomocna i w pełni zaangażowana w swoja pracę. Z życzliwością i uśmiechem podchodzi do każdego klienta. Potrafi odpowiedzieć szczegółowo na każde pytanie, a jeśli nie zna odpowiedzi to wnikliwie jej się doszukuje. Z kredytami hipotecznymi jest związana „od zawsze” – od początku swojej kariery zawodowej. Ceni sobie zadowolenie klienta, które jest dla niej ogromnym bodźcem do dalszej pracy. Miłośniczka spędzania czasu wolnego z rodziną w postaci długich spacerów, parków rozrywki czy też kina. Fascynuje się kryminałami, dobrymi komediami oraz uwielbia kawę latte.

Olga Wasilewska Ekspert kredytowy Gdańsk Gdynia Sopot

Olga Wasilewska

Ekspert Kredytowy

Osoba z ogromnym poczuciem humoru. Profesjonalna w każdym calu – po 16 latach branża finansowa nie ma dla niej już żadnych tajemnic. Zaraża dobrą energią, posiada niewyczerpalne pokłady cierpliwości a słowo „niemożliwe” znalazła dopiero niedawno w słowniku wyrazów obcych. I to przypadkiem! Prywatnie jest fanką podróży małych jak i tych dużych. Uwielbia psy, długie rodzinne spacery oraz ceni sobie poznawanie nowych ludzi. Na pytanie „co sądzisz o obwodnicy zimą?” odpowiada „nie lubię!”.

Elżbieta Kowalczyk Asystent Biura Kredyty hipoteczne Gdańsk Gdynia Sopot

Elżbieta Kowalczyk

Asystent Biura

Mózg całej operacji, nasza „last but not the least”. Jej biurowy przydomek to „procesor” – nie tylko przez procesowanie wniosków w bankach, ale przede wszystkim dlatego, że ilość procesów myślowych które prowadzi w tym samym momencie jest naprawdę imponująca. Pochodzi z serca Mazur, uwielbia koty. Miłośniczka książek. Sportowiec (umiarkowany), czytelnik (zagorzały), notorycznie zapomina o podlewaniu kwiatków, jak sama mówi – „nie wie jak to się stało”.

Nasze specjalizacje

Ubezpieczenia

Pomagamy Ci ochronić to, co dla Ciebie najważniejsze – życie i zdrowie, przyszłość rodziny oraz finanse. Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Ci preferencyjne warunki ubezpieczeń.

Kredyty hipoteczne

Jak wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie? Nasi eksperci kredytowi z Gdyni, Sopotu lub Gdańska przygotują dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę finansowania, uwzględniającą indywidualne potrzeby oraz zdolność kredytową.

Kredyty gotówkowe

Potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel? Chcesz przy tym, aby rata oraz oprocentowanie było niskie oraz stałe? Specjalizujemy się w rozwiązaniach kredytowych szytych na miarę. Zapraszamy Cię do konsultacji finansowej w naszym biurze w Gdańsku.

Oni nas polecają

Katarzyna Świderska
25/04/2022
Zweryfikowana
Polecam współpracę z Panem Łukaszem . Doskonały kontakt , pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczegółowe omówienie ofert kredytowych . Miły, serdeczny, cierpliwy i pomocny! Polecam
Stefania Bartkowiak
23/04/2022
Zweryfikowana
Gorąco polecamy Panią Annę Mielewczyk!!! Szybko sprawnie profesjonalnie , normalne podejście do klienta były zawsze dostępna , polecamy panią Anie z PRIME BANKING.
Bolesława Kaczmarek
22/04/2022
Zweryfikowana
Szukając w internecie osoby, która mogłaby mi pomóc w uzyskaniu kredytu trafiłam na Prime Banking i zdecydowałam się zadzwonić do Pana Łukasza i był to strzał w dziesiątkę! Kredyt na mieszkanie uzyskałam po ponad 2 miesiącach, a totalnie się nie spodziewałam tak pozytywnego obrotu spraw przy mojej sytuacji finansowej.
Aniela Drzewiecka
21/04/2022
Zweryfikowana
Staraliśmy się o kredyt hipoteczny i wraz z pomocą Pana Łukasza go uzyskaliśmy. Pan Łukasz był zawsze dobrze zorientowany, należycie podszedł do każdego zagadnienia, był uprzejmy i cierpliwy. Dziękuje i polecam!
Czarek Motyka
20/04/2022
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Łukasza udało mi się uzyskać kredyt w dość krótkim czasie, Pan Łukasz stanął na wysokości zadania za co jeszcze raz bardzo dziękuje. Szczerze polecam współpracę z prime banking jeśli chodzi o staranie się o kredyt hipoteczny.
Andrzej Filipek
19/04/2022
Zweryfikowana
Pani Ania jest osobą kompetentną i miłą, kredyt załatwiła mi z zaangażowaniem i profesjonalizmem na wysokim poziomie, polecam Panią Anię!
Karol Kapusta
18/04/2022
Zweryfikowana
Pan Łukasz pomagał mi uzyskać kredyt hipoteczny – po drodze udzielał wyczerpujących informacji, wyjaśnił niejasności i doradzał na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolony, dlatego też polecam współpracę z panem Łukaszem
Ula Matysiak
17/04/2022
Zweryfikowana
Polecam Panią Anię w 100% jako doradcę kredytowego. Zawsze zorientowana, po mistrzowsku załatwiła mi kredyt. Jestem w pełni zadowolona z usługi i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu
Sailor Jula
16/04/2022
Zweryfikowana
Jestem bardzo miło zaskoczony obsługą Pani Ani na najwyższy poziomie, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, szybko i profesjonalnie załatwienie formalności polecam.
Paula Bogdan
15/04/2022
Zweryfikowana
Miałam przyjemność uzyskać kredyt przy pomocy pana Łukasza, była to profesjonalna współpraca, bardzo szybko dostałam kredyt bez większych komplikacji, a nawet jeśli jakieś były to Pan Łukasz pomagał mi je bardzo szybko wyjaśniać. Polecam