Klient indywidualny

Kredyty mieszkanioweKredyty gotówkoweKredyty konsolidacyjneUbezpieczenia na życieZnajdź nieruchomośćSłownik pojęć

Kredyty hipoteczne to główny profil naszej działalności. Właśnie konsultacjami w tym segmencie rynku zajmujemy się w głównej mierze od 2009 roku. W tym czasie uruchomiliśmy ponad 500 kredytów hipotecznych na kwotę ponad 80mln zł.

Zajmujemy się również kredytami z dopłatami BGK w programie Mieszkanie dla Młodych.

Co musisz wiedzieć:

• Zgłaszając się do nas otrzymujesz bezpłatnie porównanie wszystkich dostępnych dla Ciebie ofert.

• Mamy podpisane umowy z 15 największymi bankami w Polsce- dla nas nie ma znaczenia logo banku, najważniejsze jest Twoje zadowolenie oraz rekomendacje.

• Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie, w dogodnej lokalizacji,

• Na godzinnym spotkaniu, prócz szeregu informacji, szczegółowych danych i wykresów, uzyskasz wiedzę na temat opcji i kosztów dostępnych dla Ciebie produktów kredytowych. Co więcej w ciągu 24 godzin otrzymasz na maila wszystkie szczegółowe informacje w formie przejrzystego podsumowania.

• Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami. Wypracowane przez lata standardy naszej pracy wymagają złożenia równocześnie wniosków w 2-3 bankach. Daje to większe bezpieczeństwo transakcji oraz zdecydowanie większe możliwości negocjacyjne.

Szybkie kredyty, przeznaczone na finansowanie bieżących potrzeb gospodarstwa domowego.

• Kwoty od 500zł do 250000zł.

• Okres od 12 do 120 miesięcy

• Zabezpieczone (z ubezpieczeniem na życie) i niezabezpieczone

• Proces kredytowy zajmuje od 3 godzin do maksymalnie 2 dni. Bez poręczycieli i zabezpieczenia

Ostateczne warunki kredytu gotówkowego znane są najczęściej po złożeniu wniosku kredytowego w banku i sprawdzeniu tzw. scoringu bankowego. Chodzi o „wrzucenie w system” wszystkich dostępnych informacji o kliencie – na ich podstawie przygotowywana jest ostateczna oferta kredytowa.

Na wstępie jednak można odrzucić część banków – niezbędne jest tutaj doświadczenie eksperta kredytowego, ponieważ różnice w kosztach między ofertami sięgają często kilkudziesięciu tysięcy złotych! Umowa kredytu gotówkowego to pole do popisu dla banku. Zdarza się że zawiera różnego rodzaju „gwiazdki”– dzięki nam dowiesz się na jakie zapisy umowy należy zwrócić szczególną uwagę i które jej punkty da się negocjować. Służymy również pomocą podczas samych negocjacji.

Gotówkowe i hipoteczne – kredyty przeznaczone na spłatę innych zobowiązań kredytowych. Ich gówna zaleta, to oddłużanie, restrukturyzacja długu – umożliwiają zamianę kilku drogich, krótkookresowych kredytów konsumpcyjnych w jeden gotówkowy bądź zabezpieczony hipotecznie, co pozwala na wydłużenie okresu kredytowania i znaczne zmniejszenie miesięcznego obciążenia.

Zasadniczym celem ubezpieczeń na życie jest zapewnienie ochrony finansowej osobom bliskim, a tym samym zyskanie poczucia bezpieczeństwa. Mnogość dostępnych rozwiązań ubezpieczeniowych – indywidualnych, grupowych, pakietowych – powoduje że warto zaciągnąć opinii doradcy finansowego, który spośród szeregu produktów dobierze ten najtańszy i zarazem najbardziej dopasowany do potrzeb klienta.

Na co dzień naszymi partnerami są deweloperzy i biura nieruchomości – skontaktuj się z nami, określ swoje preferencje – pomożemy Ci szukać!

Nieruchomość – część powierzchni ziemskiej stanowiąca odrębny przedmiot własności (grunty), jak również budynki trwale z gruntem związane lub części takich budynków, jeżeli na mocy przepisów szczególnych stanowią odrębny od gruntu przedmiot własności. (/kodeks cywilny)

 

Hipoteka – ograniczone prawo rzeczowe na nieruchomości oraz na wybranych prawach (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu, wierzytelność zabezpieczona hipotecznie), służące zabezpieczeniu wierzytelności wynikającej z oznaczonego stosunku prawnego, na mocy którego wierzyciel może dochodzić zaspokojenia z nieruchomości, z pierwszeństwem przed wierzycielami osobistymi każdoczesnego właściciela nieruchomości. Oznacza to, iż zbycie nieruchomości przez dłużnika nie narusza prawa wierzyciela hipotecznego – może on dochodzić zaspokojenia od kogokolwiek, kto stanie się właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości. Wierzyciel rzeczowy może dochodzić zaspokojenia z nieruchomości przed wierzycielami osobistymi właściciela nieruchomości.

 

Księga wieczysta – rejestr publiczny, który przedstawia stan prawny nieruchomości. Pozwala autorytatywnie ustalić, komu i jakie przysługują prawa do danej nieruchomości.

 

Proces kredytowy – sprawdź tutaj.

 

LTV – (ang. Loan To Value) jest to używany w bankowości wskaźnik, który określa stosunek udzielanego kredytu do wartości zabezpieczeń spłaty tego kredytu. Jest on bardzo pomocny przy określaniu ryzyka kredytowego.

 

Oprocentowanie kredytu – najczęściej zmienne. Składa się z marży (stała przez cały okres) i stopy procentowej (zmienna co 3 lub 6 miesięcy), tzw. WIBOR-u. Co 3 lub 6 miesięcy (w zależności od banku) kredytobiorca otrzymuje od banku harmonogram spłat z nową wysokości

 

BIK – Biuro Informacji Kredytowej, sprawdź tutaj.

Kontakt

Prime Banking
Gdańsk
NIP: 646-262-58-90
Regon: 242745741

Tel: 506 341 129
E-mail: lukasz.kubista@prime-banking.pl

Lokalizacja

Napisz do nas

[contact-form-7 404 "Not Found"]