Na czym polega konsolidacja kredytów i jaki ma sens

Na czym polega konsolidacja kredytów i jaki ma sens

Bardzo łatwo dziś otrzymać szybki kredyt gotówkowy. Sklepy kuszą nas ratami 0%, szybko wydawanymi  kartami kredytowymi… Otrzymujemy szereg ofert mailowych. W zasadzie większość firm ma podpisaną umowę z jakimś bankiem – każdy towar możemy skredytować. Oczywiście za sporą dodatkową prowizją – szybki kredyt gotówkowy ma swoją cenę.

 

Dostępność tego typu produktów i wszechobecna ich reklama często powoduje że przestajemy racjonalnie myśleć i najzwyczajniej w świecie liczyć. Zaciągamy dużą ilość drobnych zobowiązań, które sumarycznie w znacznym stopniu obciążają budżet naszego gospodarstwa domowego. Z czasem raty są zbyt odczuwalne, pojawiają się pierwsze opóźnienia…najgorszą z możliwych decyzji jest wtedy zaciąganie następnych nieracjonalnie drogich kredytów.

Najlepszą – kontakt z nami!

 

Jedynym racjonalnym wyjściem z sytuacji jest konsolidacja wszystkich drobnych kredytów, kart, debetów w jeden niskooprocentowany kredyt gotówkowy lub hipoteczny. Pozwoli to na obniżenie kosztów prowizji/ubezpieczeń, wydłużenie okresu kredytowania, co znów przekłada się na niższą wymagalną ratę miesięczną.

 

Nasz swoisty „rekord” to konsolidacja 32 różnych zobowiązań dla naszego klienta ze Śląska, w 2013 roku. Cały proces kredytowy był niezwykle skomplikowany i czasochłonny – całość trwała blisko 3 miesiące. Jednak się udało. Nie czekaj jednak do ostatniej chwili.

Skontaktuj się z nami już dziś!

PRIME BANKING

Kontakt

Prime Banking
Gdańsk
NIP: 646-262-58-90
Regon: 242745741

Tel: 506 341 129
E-mail: lukasz.kubista@prime-banking.pl

Lokalizacja

Napisz do nas

[contact-form-7 404 "Not Found"]